Тестування ПЗ
Внутрішні тренінги в GlobalLogic

GlobalLogic

Внутрішні тренінги для тестувальників в GlobalLogicЗі зміною сайту компанії влітку 2013 року - з його сторінок зникла інформація про внутрішні тренінги компанії як такі. Самі ж тренінги залишилися - правда не в тих кількостях, що раніше. Тепер стажерів на навчання беруть при наявності конкретної вакансії - і відповідно навчання проводиться переважно індивідуально. Для того щоб потрапити на тренінги з тестування людині вже закінчив навчання в університеті - необхідно перевіряти на сайті компанії розділ "Відкриті позиції" на наявність вакансій "QA Trainee".

Це саме ті вакансії, на які можуть розглядатися кандидати без досвіду роботи за фахом. На такі позиції і слід відправляти резюме, якщо у вас відсутній необхідний досвід роботи.

Вимоги до кандидатів:

  1. Потрібно мати технічну освіту у сфері IT
  2. Володіти письмовою та усною англійською на рівні Intermediate+
  3. Прочитати дві книги з тестування:
  • "Быстрое тестирование" - Роберт Калбертсон, Крис Браун, Гэри Кобб
  • "Тестирование программного обеспечения" - Сэм Канер, Джек Фолк, Енг Кек Нгуен

Також від себе можу порадити перед прочитанням цих книг прочитати книгу Романа Савіна "Тестування DOT COM або Посібник з жорстокого поводження з багами в інтернет-стартапах". Добре ілюструвана, написана живою мовою, книга про тестування програмного забезпечення в області інтренет-технологій, стартапів, зокрема. У книзі викладено досвід автора, накопичений в роботі в західних компаніях. Практика, корисна як тестувальникам, розробникам, так і всім, кому цікавий Інтернет.

Вважаю, що після прочитання цієї невеликої книги - матеріал більш фундаментальні буде сприйматися значно легше.

Таким чином - якщо ви задовольняєте вимогам і побачили відповідну вакансію - відправляйте своє резюме. Далі, зазвичай, відбувається стандартна майже в усіх IT-компаніях процедура - первинна зустріч з HR-ом, тестування на комп'ютері рівня англійської мови та базових технічних знань. А потім, за умови хорошого результату комп'ютерного тестування, технічна співбесіда із співробітником компанії - тестувальником або програмістом.

GL Base Camp

Замість тренінгів на своїй території в GlobalLogic вирішили основні сили зосередити на програмі GL Base Camp

Що таке GL Base Camp

Це підготовчі IT-курси, які проходять на території технічних університетів Києва, Львова та Харкова. GL Base Camp навчає талановитих програмістів- та тестувальників-початківців, щоб згодом запропонувати їм співпрацю з компанією GlobalLogic. Курс триває близько 3 місяців і завершується проходженням тесту або презентацією власного технічного проекту. Навчання проводиться за додатковою (не університетської) програмою в спеціальному приміщенні університету. Навчання в GL Base Camp є безкоштовним і не потребує підписання додаткових угод.

Набір в групи

Слухачами курсів GL Base Camp можуть стати студенти 3-5 курсів технічних спеціальностей. Після закінчення курсів з програмування / тестуванню у студентів є можливість працювати над реальними проектами в провідній ІТ-компанії України. Набір проводиться на постійній основі і має конкурсний характер. Початок курсів – раз на квартал. Зазвичай навчання в GL Base Camp розмежовано за часом з екзаменаційними тижнями у вузах. Щоб взяти участь у конкурсі на навчання в GL Base Camp, потрібно пройти тестування, а потім співбесіду з представником GlobalLogic. Про дати тестування можна дізнатися з офіційних джерел компанії GlobalLogic.

Переваги закінчення курсів

Успішне завершення підготовчих курсів дозволить претендувати на стажування в компанії GlobalLogic. Щорічно до компанії приєднуються близько 200 студентів – випускників GL Base Camp і власного тренінг-центру компанії. Одним з них можете стати ви!GlobalLogic

Тестування ПЗ. Професія - тестер, тестувальник ПЗ.