Тестування ПЗ
Навчання в BIONIC Univercity

BIONIC Univercity

Навчання в BIONIC Univercity - НАВЧАННЯ СТАЛО ПЛАТНИМТекст від 27.11.12 із офіційного сайту:

BIONIC University – строгий відбір і хороші перспективи

BIONIC University покликаний забезпечити могутнє кадрове підживлення інноваційного парку, на першій фазі, перш за все, у сфері інформаційних технологій, а згодом і в інших сферах спеціалізації BIONIC Hill. Місія цієї ініціативи – об'єднання зусиль усіх зацікавлених сторін для підвищення актуальної якісної прикладної підготовки фахівців.

Нещодавно створений BIONIC University приймає до 8 заявок на навчання на день. Звісно, що від претендентів на проходження навчання вже потрібен деякий базовий освітній професійний рівень. Завдяки високим вимогам і жорсткому відбору тестування на вакансію слухачів курсів у BIONIC University проходять тільки 40 % тих, хто подали заявки. Таким чином, вже на цьому етапі відбувається первинний відсів кандидатів.

BIONIC University – новітня освітня ініціатива, що реалізується інноваційним парком BIONIC Hill у партнерстві з Національним Університетом Києво-Могилянської академії та провідними IТ-компаніями України: Infopulse, Ciklum, Luxoft, Art-master.

Перша фаза проекту спрямована на підвищення кваліфікації IТ-фахівців для забезпечення потреби української IТ-індустрії у професійних кадрах. Фахівці, які пройшли навчання, отримують першочергову можливість подальшого продовження трудової діяльності у компаніях-лідерах вітчизняного ІТ-ринку. Враховуючи увагу до проекту потенційних резидентів BIONIC Hill – українських представництв CISCO, IBM, Microsoft, – у випускників BIONIC University є велика вірогідність бути затребуваними не лише у провідних вітчизняних, але й у світових компаніях.

На даному етапі навчання є безкоштовним

Гілка з форуму про BIONIC Univercity на DOU.UA

Як на мене то найкраще підсумок підбитий у наступному пості:


Все вірно. Безкоштовне навчання та працевлаштування. Знайомий викладає курси там. Але є одне маленьке але ...

1. Вступна співбесіда має досить високий поріг.

2. Працевлаштовують тільки кращих студентів

3. Володіння англійською мінімум на рівні intermediate

4. Працевлаштовувати будуть на мінімальну зп. Але при цьому відразу зможете отримувати досвід роботи в живому проекті.

Словом відмінна пропозиція для джуніора.

Навчання здійснюється за наступними напрямками:

Java SE

C++

Java EE

WEB-technologies

QA_Level 1

QA_Level 2

.NET


Умови зарахування на навчання

Від себе додам, що набори здійснюються двічі на рік - весною і восени. Вступне тестування складається на комп’ютері в автоматичному режимі - тому свій результат ви бачите безпосередньо після завершення тесту на своєму моніторі. Також додам що весною 2013 року прохідний бал за результатами двох тестів на напрямок QA_Level 1 складав 80 зі 100.


BIONIC University


м. Київ

вул. Григорія Сковороди, 2

(корпус на території НаУКМА)BIONIC Univercity

Тестування ПЗ. Професія - тестер, тестувальник ПЗ.